Doświadczony nauczyciel, muzyk, tekściarz i kompozytor na co dzień pracujący w Szkole Podstawowej. Swoją energię dzieli pomiędzy dwie pasje: żeglarstwo i muzykę. Efektem tego są rzesze przeszkolonych i „zaszczepionych” żeglarstwem dzieciaków, młodzieży i dorosłych oraz obsypywany nagrodami muzyczny zespół dziecięcy „Dzieciaki w Trampkach” i autorski projekt – zespół „Igi Band”.

Kwalifikacje: Nauczyciel mianowany muzyki i WF, Kierownik wypoczynku dzieci i młodzieży, Instruktor sportu: pływanie, narciarstwo zjazdowe, żeglarstwo, sporty motorowodne, Ratownik WOPR, instruktor ratownictwa wodnego, Kwalifikowany Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, Płetwonurek III klasy (CMAS), Kapitan Jachtowy, Kapitan Motorowodny

Wieloletnie doświadczenie pedagogiczne, praca z młodzieżą oraz umiłowanie do pływania, żeglarstwa i narciarstwa zaowocowało powstaniem Małej Akademii Sportu H2O. Duże zainteresowanie naszą ofertą zaowocowało utworzeniem siostrzanej firmy H2O – Szkolenia Sp. z o.o. Rozwijamy się, ciągle podnosimy swoje kwalifikacje, poszerzamy ofertę.

Każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Coś – od czego nie da się uwolnić - PASJĘ, która pozwoli mu przyjemnie, aktywnie i bezpiecznie spędzić czas wolny. My już to znamy i kochamy, lecz jako nauczyciele czujemy się w obowiązku podzielić tym z dziećmi, młodzieżą i rodzicami. Nasza kadra instruktorska zawsze posiada odpowiednie uprawnienia i doświadczenie w zakresie opieki i prowadzenia szkoleń.

Naszą domeną jest organizacja aktywnego wypoczynku w sezonie letnim i zimowym: rejsy morskie, obozy żeglarskie na Mazurach, kolonie letnie, zimowiska narciarskie oraz szkoła pływania. Posiadamy wpis do Rejestu Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Podkarpackiego nr 248/16. Nasze wyjazdy zgłaszamy do Kuratorium Oświaty.

Inną częścią naszej działalności są szkolenia żeglarskie i motorowodne, kursy ratownika wodnego oraz instruktora pływania. Na tej płaszczyźnie dynamicznie się rozwijamy. Proponujemy kompleksowe szkolenia w trakcie obozów na Mazurach, szkolenia weekendowe i indywidualne, zakończone egazminem. Kładziemy nacisk na zdobycie praktycznych umiejętności i doświadczenia. Uzyskane uprawnienia pozwolą Ci samodzielnie realizować swoje pasje i podniosą  kwalifikacje zawodowe..

Additional Info

Media Społecznościowe