O nas

Kilka słów o nas

Każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Coś – od czego nie da się uwolnić - PASJĘ, która pozwoli mu przyjemnie, aktywnie i bezpiecznie spędzić czas wolny. My już to znamy i kochamy, lecz jako nauczyciele czujemy się w obowiązku podzielić tym z dziećmi, młodzieżą i rodzicami. Nasza kadra instruktorska zawsze posiada odpowiednie uprawnienia i doświadczenie w zakresie opieki i prowadzenia szkoleń.

Naszą domeną jest organizacja aktywnego wypoczynku w sezonie letnim i zimowym: rejsy morskie, obozy żeglarskie na Mazurach, kolonie letnie, zimowiska narciarskie oraz szkoła pływania.  Nasze wyjazdy zgłaszamy do Kuratorium Oświaty.

Inną częścią naszej działalności są szkolenia żeglarskie i motorowodne, kursy ratownika wodnego oraz instruktora pływania. Na tej płaszczyźnie dynamicznie się rozwijamy. Proponujemy kompleksowe szkolenia w trakcie obozów na Mazurach, szkolenia weekendowe i indywidualne, zakończone egzaminem. Kładziemy nacisk na zdobycie praktycznych umiejętności i doświadczenia. Uzyskane uprawnienia pozwolą Ci samodzielnie realizować swoje pasje i podniosą kwalifikacje zawodowe.

 

nasza oferta

 • 01Żeglarz Jachtowy - szkolenia i egzaminy
  Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?
  Zapisując się na kurs nie musisz posiadać żadnego doświadczenia żeglarskiego. Zapraszamy zarówno początkujących jak i osoby które już posiadają pewne umiejętności i wiedzę z zakresu żeglarstwa. Jedynym warunkiem jest ukończenie 14 lat
 • 02Sternik Motorowodny - szkolenia i egzaminy
  Lubisz emocje? Szukasz nowych wrażeń? Jesteś miłośnikiem sportów wodnych? Kurs motorowodny będzie dla Ciebie idealnym wyzwaniem. By móc poszaleć łodzią motorową lub skuterem wodnym ? niezależnie od tego czy po jeziorach, czy morzach ? bez ograniczeń mocy silnika zawsze wymagane jest posiadanie do tego stosownych uprawnień...
 • 03Obozy żeglarskie dla młodzieży na Mazurach
  Jedną z najpopularniejszych obecnie dyscyplin wodnych okazuje się od lat zdobywające coraz szersze grono pasjonatów żeglarstwo. Rejs turystyczny to zarówno wspaniała przygoda dla profesjonalistów, którzy posiadają patent, jak i dla zupelnych laików w tym temacie, którzy chcieliby sprawdzić, na czym polega ten rodzaj sportu.

 

 • 04Szkóła Pływania
  Dlaczego warto pływać z H2O?
  - Zapewniamy naukę w małych grupach (max 10 osób).
  - Proponujemy kontynuację zajęć przez cały rok szkolny.
  - Organizujemy lekcje dostosowane do umiejętności i wieku rozwojowego.
  - Staramy się, aby dzieci i młodzież reprezentowały wyrównany poziom