Aktualności

Wakacje już tuż tuż! Zachęcamy do zpisów swoich pociech na jeden z naszych obozów żeglarskich aby mogły wyjechać z nami na Mazury, zdobyć patent żeglarski i przeżyć niezapomniane wakacje.

Terminy i ceny:

Rejs I: 30.06 - 10.07.2019 r. (11 dni) - 1700 zł. I zaliczka-wpłata 500 zł. II wpłata do 30 dni od podpisania umowy.

Rejs II: 10.07 - 20.07.2019 r. (11 dni) - 1700 zł, I zaliczka-wpłata 500 zł. II wpłata do 30 dni od podpisania umowy.

W cenie transport autokarem na trasie:
Rzeszów - Lublin - Mińsk Mazowiecki - Mikołajki

Dojazd własny - zwrot 100 zł

Cena zawiera:

  • pełne wyżywienie

  • czarter jachtu

  • noclegi i podstawowe szkolenie na komfortowych jachtach: Mariner 24, Antila 26, Twister 26 lub podobnych

  • ubezpieczenie NNW

  • opiekę medyczną, instruktorów żeglarstwa i Ratowników Wodnych

  • paliwo i opłaty portowe

Cena nie zawiera:

  • opłat za toalety i prysznice w portach,

  • biletów wstępu (aquapark, baseny, muzea,itp).

Podczas obozu można uczestniczyć w szkoleniach i zdobyć patenty: Żeglarza Jachtowego lub (i) Sternika Motorowodnego oraz Ratownika Wodnego WOPR.

KAŻDY TURNUS ZGŁOSZONY DO KURATORIUM OŚWIATY.
Możliwość dofinansowania z zakładu pracy.

Charakterystyka rejsu:

Rejs rozpoczynamy i kończymy w porcie Zanzibar k.Mikołajek na jeziorze Tałtowisko. Podczas rejsów codziennie cumujemy w innym porcie (przystani), poznajemy najciekawsze miejsca na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich podróżując dużymi, bezpiecznymi, wygodnymi i bogato wyposażonymi jachtami typu: Mariner 24, Twister 780, Maxus 24, itp. Wszystkie jachty wyposażone są w silniki zaburtowe, wygodne koje (uczestnicy rejsu zakwaterowani są w kabinach jachtów), środki ratunkowe, kambuz i kabinę sanitarną. Każda załoga (6-8 osób) ma swojego sternika, pod opieką którego żegluje, wypoczywa, wspólnie przyrządza posiłki (każdy jacht posiada segment kuchenny). W ciągu dnia odpowiednio do planu trasy rejsu, pogody żeglujemy, szkolimy się, zażywamy kąpieli, opalamy, zwiedzamy atrakcyjne miejsca znajdujące się na trasie rejsu. Nocujemy na cichych leśnych bindugach, w przystaniach, portach zgodnie z planem rejsu.

Uczestnicy:

Warunkiem uczestnictwa w rejsie jest ukończenie 12 roku życia. Uczestnicy nie muszą posiadać żadnego doświadczenia ani wiedzy żeglarskiej. Biorący udział w obozach żeglarskich zostaną podzieleni na grupy wiekowe.

Kadra:

Nasza kadra to jedna wielka rodzina, wszyscy instruktorzy to młodzi lecz doświadczeni instruktorzy, którzy rozpoczynali swoją żeglarską przygodę na naszych obozach. Na każdy jacht (załogę) przypada doświadczony instruktor - sternik posiadający przygotowanie pedagogiczne oraz patent żeglarski. Nad bezpieczeństwem i zdrowiem czuwa ratownik WOPR oraz lekarz lub pielęgniarka. Całością dowodzi kierownik, tzw. Komandor rejsu. Rejsy prowadzone są przez doświadczoną kadrę, posiadającą uprawnienia do prowadzenia odpowiednich jachtów na śródlądziu oraz posiadającą uprawnienia kierowników i wychowawców wycieczek szkolnych i kolonii oraz przygotowanie merytoryczne i pedagogiczne.

Wyżywienie:

Uczestnicy podzieleni na wachty pod nadzorem instruktora przygotowują posiłki z produktów dostarczanych codziennie przez kwatermistrza. Każdy jacht jest wyposażony w segment kuchenny (tzw. kambuz) - posiada kuchenkę gazową, komplet garnków, naczyń i sztućców.

Aktywność w postaci obozu żeglarskiego to połączenie świetnej zabawy z gruntownym przygotowaniem do egzaminu na patent żeglarski. Organizowane przez nas szkolenia zapewniają wysoki poziom merytoryczny oraz pełne bezpieczeństwo uczestników.

ZAPISY NA OBOZY ŻEGLARSKIE TRWAJĄ

Choć do wakacji został niecały miesiąc wciąż jeszcze masz szansę zapisać się na jeden z naszych obozów żeglarskich. Wyjedź z nami na Mazury, zdobądź patent żeglarski,  przeżyj niezapomniane wakacje. Zapis wciąż trwają. Zapraszamy!
Czytaj dalej

KURS WYCHOWAWCY KOLONIJNEGO

W dniach 20 - 21 czerwca w Łańcucie organizujemy kurs wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu. To może być ostatnia szansa zdobycia uprawnień przed zbliżającymi się wakacjami. Szczegóły na naszej stronie. Zapraszamy!
Czytaj dalej

RUSZA SZKÓŁKA PŁYWACKA – ZAPISY TRWAJĄ.

14 września rozpoczynamy nowy rok szkolny w naszej Szkółce i Zerówce Pływackiej "H2O". Nabór trwa! Jeśli zatem chcesz aby dziecko uczęszczało do najlepszej szkółki pływackiej w Łańcucie zapisz je właśnie do nas. :) Więcej szczegółów na naszej stronie w zakładce "Szkółka pływacka".
Czytaj dalej